18
sty

EXPERT VELUX 2021

EXPERT VELUX 2021
Kolejna statuetka zdobyta!

EXPERT VELUX 2021 – Z wielką przyjemnością informujemy, że nasza firma znalazła się w prestiżowym gronie najlepszych Rekomendowanych Wykonawców Velux.

 

To już trzecia z kolei otrzymana statuetka Experta Velux.

O tytuł EXPERT VELUX 2021 walczyło aż 2500 firm. My znaleźliśmy się w gronie 50 najlepszych Rekomendowanych Wykonawców Velux.

 EXPERT VELUX toranking, w którym najlepsi Rekomendowani Wykonawcy VELUX ą punktowani za udział w promocjach, podnoszenie kwalifikacji na szkoleniach VELUX oraz atrakcyjną dla klientów informację na swoich wizytówkach.

Najlepsi otrzymują tytuły i atrakcyjne nagrody. Program z roku na rok zdobywa większą renomę i z pewnością rywalizacja o tytuł EXPERTA będzie jeszcze bardziej emocjonująca.

Ranking EXPERT VELUX , tradycyjnie oparty bjest na zdobywaniu punktów potwierdzających  wspólne działania:

 

  1. Polecanie rozwiązań VELUX klientom – po 20 punktów za zdobycie nagrody w promocjach produktowych
  2. Podnoszenie swoich kwalifikacji – 5 punktów za udział w dowolnym szkoleniu VELUX w tym szkoleń online (informacja o aktualnych szkoleniach TUTAJ) i 5 punktów za posiadanie kwalifikacji sterowanie elektryczne okien dachowych i VELUX Active
  3. Wspólne promowanie marki VELUX i Rekomendowanych Wykonawców VELUX – po 5 punktów za posiadanie wizytówki z opisem firmy na znajdzdekarza.velux.pl, za posiadanie wizytówki ze zdjęciami z zrealizowanych obiektów na znajdzdekarza.velux.pl, za przesłanie do VELUX zdjęcia oklejonego samochodu.

Prestiżowy tytuł EXPERT VELUX 2021 otrzymało łącznie 45 najlepszych Rekomendowanych Wykonawców VELUX (po 15 Rekomendowanych Wykonawców z największą ilością punktów z każdego z 3 regionów).